Yaşlı Bakımı

Denizin ve gökyüzünün mavisinin buluştuğu, huzurun ve mutluluğun kavuştuğu, ömrünüze ömür katacak, eviniz gibi ağırlanacağınız, her daim ilgi göreceğiniz bir yaşam alanı hazırladık.Sizi sağlıkla ve güvenle yaşayacağınız bir Kumsal’a davet ediyoruz.Kumsal Bakımevi; huzuru, doğası, güvenli ortamı, ev konforuyla ve yaşlı bakımı şimdi sizleri bekliyor.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitemizde, ameliyat sonrası hareket kısıtlılığı devam eden veya geçirilmiş felç sonucu yürüyemeyen hastalara yatarak hasta bakım ve fizyoterapi hizmeti verilmektedir. Ayrıca arzu eden misafirlerimize ağrısız özgür hareket etme olanağı vermek, yaşam kalitelerini ve konforlarını yükseltmek, günlük yaşamlarında bağımsız olabilmeleri sağlamak amacıyla fizik tedavi ve yaşlı bakımı hizmeti vermekteyiz.

Yaşlı Bakımevlerinde akıl ve ruh sağlığı yerinde olan veya olmayan, yaşlılığa bağlı demans, alzheimer, ağır felçli olarak yatağa bağımlı veya özel bakım gerektiren diğer hallerde başkasının desteğine ihtiyaç duyan bireylere bakım yaşlısı diyoruz. Bu blog yazımızsa bakım yaşlıları için neden "Yaşlı bakımı" tercih edilmesinin daha sağlıklı olduğunu açıklamaya çalışacağız.

İstanbulun sayılı yaşlı bakımı bakımevlerinden biri olan Kumsal Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevinde;

- Uyku saatleri takip edilir.
- Yemek saatleri düzenlidir.
- Uzman hemşireler tarafından ilaç takibi yapılır.
- Doktor kontrolünde hastanın sağlık kontrolleri gerçekleşir.
- Uyum süreci için psikolojik destek verilir.
- Motor beceriler için fizyoterapist eşliğinde egzersizler yapılır.
- 7/24 kamera takip sistemi ile hastaların güvenliği sağlanır.

İhtiyaç duyulan bakım en iyi şekilde sağlansa bile; bunu sağlayan kişinin üzerindeki sorumluluk duygusu kişinin kendisinin ve sosyal çevresinin olumsuz yönde etkilendiği bir gerçek. Bu noktada yaşlı bakımı gerekli donanıma sahip uzman kadrosuyla ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Sizde hasta yakınlarınız için uzman bir kadroya sahip yaşlı bakımı arıyorsanız bize ulaşın.

WHATSAPPHEMEN ARA