Ameliyat Sonrası Bakım

Ameliyat sonrası bakım, ameliyattan hemen sonraki süreçte başlar ve hastanede kaldığınız süre boyunca devam eder. Ancak ameliyat sonrası bakımın en önemli kısmı hastaneden taburcu olunca başlar. Biz Kumsal Yaşlı Bakım Merkezi olarak doktorumuzdan veya diğer sağlık personellerimizden, geçirdiğiniz operasyonun oluşturabileceği potansiyel yan etkileri, komplikasyonları ve ameliyat sonrası oluşabilecek bakım ihtiyaçlarını yaşlılarımızın beklentilerini karşılayacak şekilde vermekteyiz.

İhtiyaç duyulacak ameliyat sonrası bakımın türü, geçirmiş olduğunuz cerrahi operasyona ve sağlık durumunuza bağlıdır. Kumsal Yaşlı Bakım Merkezi olarak küçük ya da büyük olsun bir ameliyat geçirmenin operasyon geçiren yaşlımız üzerindeki psikolojik etkisin düşünerek hizmet vermekteyiz.

Bazı ameliyatlardan sonra bir iki gün içerisinde kişi günlük yaşamına dönerken bazı operasyonların ertesinde kişinin yaşamı uzun bir süre etkilenebilir. Bu duruma adapte olmak bazen zor olabilir. Bu aşamada operasyon sonrası hastanın ihtiyaçlarında hangi değişimlerin beklenmesi gerektiği, kısa ve orta dönemde neler yaşanabileceği konusunda biz Kumsal Yaşlı Bakım Evi olarak en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Cerrahi operasyonun ardından yorgunluk çektiğinizi ve zaman zaman canınızın acıdığını hissedebilirsiniz Kumsal Yaşlı Bakım Merkezi olarak ameliyat sonrası bakımınızda size dinleneceğiniz ve enerji toplayabileceğiniz bir alan sunuyoruz.

Ameliyat sonrası bakım hizmetlerinde sağlıklı beslenme hızlı iyileşmenin sağlanması için en iyi yoldur. Kumsal Yaşlı Bakım Merkezi olarak yaşlılarımızın geçirdikleri operasyonu dikkate alarak
fizyoterapistlerimiz tarafından planlanan ve uygulanan egzersiz programı,diyetisyenimizce oluşturulan beslenme planı ve kalp sağlığını koruma altında tutmak ve stresin azaltılmasına yönelik verilen yaşam tarzı eğitimi veren uzman hemşirelerimiz ve hasta bakıcılarımız tarafından uygulanan ameliyat sonrası bakım hizmetlerimizi kusursuz vermekteyiz.

Ayrıca bulunduğumuz alan gereği yaşlılarımıza yürüyüş yapmak, çeşitli hobilere zaman ayırmak, duygularını başkalarıyla paylaşmak gibi imkanlar sunmaktayız.

Ameliyat sonrası bakımda güvenilir, huzurlu ve rahat bir bakım için Kumsal Yaşlı Bakım Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
WHATSAPPHEMEN ARA