Biz Kimiz ?

Denizin ve gökyüzünün mavisinin buluştuğu…

Huzurun ve mutluluğun kavuştuğu…

Ömrünüze ömür katacak…

Eviniz gibi ağırlanacağınız, her daim ilgi göreceğiniz bir yaşam alanı hazırladık…

Sizi sağlıkla ve güvenle yaşayacağınız bir Kumsal’a davet ediyoruz …

Yapılan araştırmalar ve istatistikler, başta batı bölgesi olmak üzere ülkemizde ortalama yaşam süresinin giderek uzayacağını ve yaşlı nüfusun artacağını gösteriyor. Yaşlı nüfus olarak tanımlanan büyüklerimizin yaşam kalitesini artırmak hepimizin önceliği olacak.

Her yaşta en iyi şekilde yaşamak, her bireyin dileği. Kumsal Yaşlı Bakım Merkezi olarak hedefimiz, yaşlı bireylerin yaşamsal faaliyetler, sağlık, tedavi, sosyal, barınma, eğlence ve eğitim alanlarında daha yüksek kalite ile hizmet almalarını sağlamak. Biz, bu çok özel ilgi ve donanım gerektiren bireyler için özel bir yaşam alanı hazırladık. Deniz kenarında huzur veren bir ortamda, denize girip güneşlenip, bahçesinde keyifle dinlenebileceği, sosyal alanlarda yaşıtlarıyla keyifli sohbetler yapıp oyun oynayabileceği, dalga sesleri eşliğinde odalarında sakince kitap okuyabileceği, ev konforunda misafirlerini ağırlayabileceği yüksek standartlarda bir yaşam alanı.

Kumsal Yaşlı Bakım Merkezi; 17 yıllık bir deneyim, tam donanımlı birimler, güvenilir uzman kadro, sosyal tesis, özel terapi merkezi ve doğa içinde yer alan konumuyla yaşlı bakımında bambaşka bir deneyim sunuyor.

Kumsal; huzuru, doğası, güvenli ortamı ve ev konforuyla şimdi sizleri bekliyor.
WHATSAPPHEMEN ARA